O firmie

Oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług remontowo budowlanych, które świadczymy głównie na terenie miasta Rzeszowa oraz okolic od 2012 roku. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była konkurencyjna pod względem jakości oraz cen, dlatego szczegółowej wyceny dokonujemy w zależności od specyfiki robót oraz zakresu prac.

Jako firma z doświadczeniem od 1994 roku, podejmujemy się obsługi domów jednorodzinnych oraz większych przedsięwzięć na terenie Rzeszowa i okolic, min.: wylewki maszynowe, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, sucha zabudowa, docieplenia elewacji, szpachlowanie, malowanie i inne. Usługi remontowo budowlane zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, mając na uwadze ich indywidualne oczekiwania. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie nie tylko w wymienionym zakresie prac, ale również w doborze optymalnych rozwiązań budowlanych. Wykonujemy usługi z materiałów powierzonych jak i własnych, wystawiamy FV.

Wszystkie usługi budowlane i remontowe wykonujemy głównie na terenie powiatu rzeszowskiego, ale nasza ekipa wielokrotnie realizowała także zlecenia na południu Polski.